اعضاء محترم انجمن تولیدکنندگان داروها و فراورده های گیاهان دارویی

باعرض سلام ،

اساسنامه انجمن جهت ورود به اتاق بازرگاني تنظيم شده است وبزودي درگروه تقديم خواهد شد و در اسرع وقت وبيناري جهت توضيح پيرامون آن  و مجمع پيش رو كه درمورخه ١٤٠٠.٣.٢٦ برگزارمي شودخواهيم داشت .لينك مربوط به وبينار درگروه به اشتراك گذاشته خواهد شد.

با توجه به تعطيلي پيش رو ومحدوديت زمان جهت تحويل مدارك به اتاق بازرگاني ،وبينار بين دوشنبه تا چهارشنبه ١٩-١٧ خرداد دريك روز بعدازظهر انجام خواهدشد كه درگروه به اطلاع خواهد رسيد.لطفا امادگي جهت شركت دروبينار در هريك از زمانهاي ياد شده را داشته باشيد.

Back to top

قابل توجه همكاران واعضا محترم انجمن ،فعالان ودست اندركاران توليد داروها وفرآورده هاي گياهان دارويي : 

روز دوشنبه مورخه ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ از ساعت ۴ تا ٥:٣٠ بعد از ظهر وبیناری برای  توضيحات وگفتگو پیرامون جلسه مجمع انجمن (جهت ورود به اتاق بازرگاني)که در مورخه ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ ساعت ۱۰ صبح در هتل سیمرغ تشكيل ميشود توسط آقاي دكتر نبوي برگزار ميگردد.

در این وبینار پیرامون اساسنامه انجمن در اتاق بازرگانی، جلسه مجمع و انتخابات هیات مدیره و بازرسان ،كه در هتل سيمرغ وزير نظر اتاق بازرگاني انجام ميشود، صحبت خواهد شد. 

از کلیه تولیدکنندگان فعال در عرصه داروها و فرآورده های طبیعی (فرآورده های گیاهان داروئی، فرآورده های طب سنتی و پروبیوتیک ) و بطور کلی کلیه تولیدکنندگانی که پروانه ساخت محصول آنها از اداره داروهای طبیعی سازمان غذا و دارو اخذ شده است جهت شرکت در این وبینار دعوت بعمل می آید.

لينك اين وبينار دوشنبه صبح در گروه اعضاء وسايت انجمن قابل دسترسي خواهد بود. درصورتيكه توضيح راجع به نحوه اتصال به لينك مورد نياز بود درسايت شركت ارائه دهنده خدمات لينك قابل دسترسي است.

درصورت لزوم دفتر انجمن نيز پيگير امور مربوطه خواهد بود.

با احترام-دبيرخانه انجمن توليد كنندگان داروها وفرآوره هاي گياهان دارويي